• Autogarant Ústí s.r.o. - Váš autobazar
  Nejlepší nabídka vozidel. Nejlepší ceny.
  Prověřená vozidla.
  Nejlepší záruky.
 • Pondělí - pátek: 9-17
  Sobota: 9-14
  Neděle: po domluvě
  Ústí nad Labem
  Přístavní ulice
 • E-mail: info@autogarant.cz
  Telefon/fax: +420 475 209 571
  Mobilní telefony: +420 777 630 054
  +420 774 605 326
  ICQ: 341-917-503

Počítadlo kilometrů

100% garance kontroly najetých kilometrů a roku výroby.

Nekompromisně prověřujeme skutečný počet najetých kilometrů všech námi nabízených vozidel společně s nezávislou renomovanou společností Cebia. Prověřujeme VIN kód vozů, ověřujeme stáří vozu a proto neobchodujeme s vozy, které mají z našeho pohledu problematickou minulost. Dále u všech vozidel ověřujeme blokaci v evidenci vozidel. Zvýšenou pozornost věnujeme vozům dovezeným ze zahraničí. Prověřujeme možné finanční závazky k vozu, zda není vůz v leasingu nebo obdobně a vydáváme vám k zakoupenému vozu osvědčení Cebia Report.

Podání rukyCo je osvědčení Cebia Report?

Změny údajů, které mohou prodávané auto "zatraktivnit", nemusí poznat ani odborník, natož laik. Jsou však možnosti, jak některým významným rizikům předejít, byť žádné nejsou úplně stoprocentní. Solidní informace o tom, zda má vůz přetočený tachometr, lze čerpat z informačního systému Autotracer. Ten zahrnuje zhruba 130 miliónů údajů o ojetých osobních a užitkových vozech a motocyklech registrovaných v ČR. Zájemce se tak v databázi dozví skutečný stav tachometru vozu, rok jeho výroby, zda vůz není aktuálně zatížen leasingem či zda není kradený. Systém Autotracer informace z těchto databází integruje do jednoho souboru, a tak uživatel získá během několika sekund přehled o všech dostupných údajích ke konkrétnímu automobilu.
Ke každému zakoupenému vozu tak zákazník získá osvědčení (tzv. Cebia Report), což je doklad pravdivosti uváděných údajů o voze v pěti základních kategoriích – správnost VIN, rok výroby, kontrola odcizení, finanční závazky a stav tachometru.

Otevírací doba

Pondělí - pátek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 14:00
Neděle
dle domluvy

On-line hostů

Právě připojeni - hostů: 2 

Razítka Teplice

Razítka Teplice

Mechanika Teplice, družstvo